Biz Kimiz

İtibarımızı yönetmekten daha önemli bir işimiz var mı?

Biz Kimiz

1990’lı yıllarda itibar yönetimi ile başlayan farklılaşma stratejileri 2000’li yıllarda şirketlerin kurumsal marka stratejilerine dönüştü. Rekabetin ana parametrelerinden biri haline gelen bu gelişim bir yandan; tüketicilerin ürün ve hizmetleri tercih etme, satın alma, tavsiye etme gibi davranışlarına yansırken, diğer yandan, yatırımcıların, çalışanların, sivil toplum kuruluşlarının, medyanın, regülatörlerin ve diğer paydaşların kanaatlerini etkileyen ana girdileri haline dönüştü. Günümüzde yöneticilerin Ana Performans Göstergelerine kadar indirgenen bu gelişim şüphesiz arkasında uluslararası alanda geçerliliği olan, referans kabul edilen,  akademik dünyanın araştırmalarına konu olan, bilimsel ve stratejik kurguya dayalı RepMan gibi araştırmalara olan gereksinimi ortaya çıkardı.

Nuran Aksu, ülkemizde itibar yönetimi ve araştırmaları konusunda 15 yıllık birikimi ve referansları ile şimdi kurumların konuyla ilgili stratejik çalışmalarına hizmet üretmek amacıyla “ZENNA Kurumsal Marka Yönetimi Danışmanlığı Şirketi”’ni kurdu.

Ülkemizdeki ilk itibar yönetimi araştırma modeli RepMan’in kullanım hakkını da alan “ZENNA” bu alanda ülkemizdeki en önemli isimlerden Salim Kadıbeşegil ile stratejik ortaklık kapsamında ; RepMan İtibar araştırmaları RepMan CORE sürdürülebilirlik stratejileri RISKY İtibar riskleri Çalışan mutluluğu indeksi Kurumsal marka stratejileri ve yönetimi başlıklarında araştırmalara dayalı stratejik destek vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile hızlı, kaliteli ve müşteriye özel araştırma çözümleri üretmek.

Esaslarımız aşağıdaki gibidir:

  • Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, yenilikçi, kaliteli ve yaratıcı araştırma çözümleri geliştirmek ve desteklemek
  • Süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek
  • Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak
  • Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek
  • Çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyduğu bir şirket olmak
  • Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek
  • Dünya standartlarında araştırma modelleri yaratarak sektöre öncülük etmek

SERTİFİKALARIMIZ

   

ÜYELİKLERİMİZ