• ZENNA
  • Kütüphane
  • Makaleler

Çeşitliliğin Dayanılmaz Cazibesi

28 Eylül 2018 tarihinde TEİD tarafından organize edilen, iş dünyasında çeşitliliğin toplumsal, kültürel ve hukuki yönlerinin masaya yatırıldığı “Çeşitliliğin Dayanılmaz Cazibesi” panelindeydik. Panel kurucumuz Nuran Aksu 'nun “Toplumun Çeşitliliğe Bakışı” nı araştırma bulgularıyla anlattığı sunumuyla başladı. Panel TEID Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Murat Vural moderatörlüğünde, ve diğer konuşmacılar Ece Elbirlik Ürkmez ve Av. Okan Demirkan ile devam etti. Toplumun Çeşitliliğe Bakışı’nı inceleyen sunumumuzla ilgili bilgi almak için nuraykocik@zennadanismanlik.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Capital Dergisi “İş Dünyasının En Beğendiği Şirketler Araştırması” başladı!

Araştırmayla ilgili This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Capital Dergisi İş Dünyasının En Beğendiği Şirketler Araştırması Sonuçlandı

Araştırmayla ilgili This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Krizler, Dijital Dünya ve İtibarın Onarılması

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği REPSTORM Beyin Fırtınası toplantılarının 8.si 5 haziran 2018 günü Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde yapıldı. Üniversitesinin Galata kampüsünde gerçekleşen toplantı özel davetli 37 katılımcı ile gerçekleşti. Katılımcılar; iletişim profesyonelleri, akademisyenler, medya mensupları, sivil toplum dünyası temsilcilerinden oluştu. Tam gün süren toplantı “krizler, dijital dünya ve itibarın onarılması” başlığı altındaki tartışmalarla gerçekleşti.

Devamını Oku

7. RepStorm Beyin Fırtınası Toplantısı Gerçekleştirildi

Türkiye’nin itibar yönetimi gündemini belirleyen, gelişmelerin öncüsü ve küresel çalışmalara katkıda bulunan RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi; RepStorm Beyin Fırtınası Toplantılarının 7’ncisini 21 Aralık 2017 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde gerçekleştirdi.

Kurumsal iletişim yöneticisi, akademisyen, STK ve medya temsilcilerindne oluşan 27 kişinin katıldığı toplantının ilk bölümünde  ZENNA Araştırma ve Danışmanlık şirketinin kurucusu ve RepMan Danışma Kurulu Üyesi Nuran Aksu tarafından RESPECT 2017 İtibar Eğilimleri Araştırması’nın sonuçları paylaşıldı.

Devamını Oku

RepMan 2017 İtibar Yönetimi Sertifika Programı Kayıtları Açıldı

İş gündemlerinde kurumsal itibar yönetimi olan profesyoneller ve kariyerlerine yeni bir alan eklemek isteyenler için geliştirilen Türkiye'nin ilk ve tek itibar yönetimi sertifika programı için kayıtlar açıldı.
 
Her biri konusunda uzman 10 önemli konuşmacıyı araya getiren RepMan İtibar Yönetimi Sertifika Programı 23 Eylül-14 Ekim tarihleri arasında (4 Cumartesi günü, toplam 29 saat) SALT Galata'da Salim Kadıbeşegil ve Nuran Aksu program koordinatörlüğünde gerçekleşecek. 
 
Kontenjanı 16 kişiyle sınırlı programda yerler dolmak üzere, kayıtlarınızı geç kalmadan tamamlayın.  Detaylara ve kayıt işlemlerine buradan erişebilirsiniz.